Госпіталізація в Обласну клінічну лікарню проводиться за наявності документів, що посвідчують особу

Головна

Новини

14/12/2017 - 10:07

Депресія: серйозніше, ніж ми звикли думати

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, депресією страждає близько 300 млн людей по всьому світі. В Україні депресія є найбільш поширеною проблемою серед психічних розладів. Українці страждають депресією значно частіше, аніж жителі країн Європейського Союзу. І показники захворюваності у нашій країні продовжують зростати.

08/12/2017 - 09:16

1 грудня на базі обласної клінічної лікарні під керівництвом в.о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Миколи Стовбана за участю головних лікарів центральних районних та міських лікарень, а також керівників обласних закладів охорони здоров’я відбулось засідання колегії профільного департаменту.

01/12/2017 - 12:31

30 листопада на базі обласної клінічної лікарні відбувся черговий Клуб сімейного лікаря  «Імплементація міжнародних рекомендацій ЕРССА 2017 року в роботу сімейного лікаря», організований кафедрою кардіології НМАПО імені П.Л. Шупика за сприяння департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківського національного медичного університету.  У заході взяли участь більше сотні кардіологів, терапевтів, сімейних лікарів з Прикарпаття.

17/11/2017 - 09:10

14 листопада – Всесвітній день боротьби з діабетом. Поширеність діабету в Україні збільшилася за останніх 10 років на половину. Майже 3% первинної інвалідності дорослого населення в України є наслідком захворювання на діабет.

14/11/2017 - 12:42

Розробляючи нові методики хірургічного лікування різних захворювань, лікарі всього світу прагнуть скоротити травмуючий вплив на тканини пацієнта до мінімуму. У цьому їм допомагає високотехнологічне обладнання, яке забезпечує не просто скорочення часу оперативного втручання, але і точно спрямовує дії в зону оперативного втручання. До таких приладів, зокрема, відноситься апарат для електрокоагуляції. Коагуляція – один з тих простих, на перший погляд, хірургічних методів, який забезпечує максимальну безпеку пацієнтам та впевненість лікарям в успішності операції.

10/11/2017 - 09:06

Затвердили новий класифікатор професій. Що зміниться для медиків?

06/11/2017 - 12:42

З метою інформування медичної громадськості про подальші кроки впровадження медичної реформи Міністерством охорони здоров’я, під керівництвом в.о. міністра МОЗ України Уляни Супрун та заступника міністра Павла Ковтонюка, 30 жовтня, відбулась відео-селекторна нарада з регіонами. Прикарпаття представляли заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, в.о. директора ДОЗ ОДА Микола Стовбан, заступник директора Віталій Федорів, головні лікарі обласних закладів охорони здоров’я та центрів первинної медичко-санітарної допомоги. 

06/11/2017 - 12:38

Асистент Івано-Франківського національного медуніверситету, лікар-хірург відділення загальної хірургії обласної клінічної лікарні Назар Омельчук пройшов двотижневе стажування у хірургічному відділі однієї з найпрестижніших клінік Франції — Hôpital Européen Georges-Pompidou HEGP AP-HP (Париж), вигравши грант на суму 1000 євро.