Головна

Відгуки та пропозиції

Ласкаво просимо в гостьову книгу. Тут Ви можете залишити свої відгуки та пропозиції для покращення роботи лікарні.

Нецензурні вислови будуть видалятись!

Коментарі

Олексин

Щиро вдячний Мар‘яні Богданівні, Анатолію Дмитровичу та професору Шевчуку за врятоване життя. Якби не ці чуйні та турботливі ЛЮДИ, то мене б не було в живих.

Анджела

Прекрасная больница , а врачи просто от бога . Особенно благодарна Мыслиборской Л.В. Серной а.М.

Леся

У жовтні цього року прооперувалася в стоматологічному відділенні-оперував зав.віділенням Грищук Іван Олексійович.Щира дяка,низький уклін.Ставлення прекрасне всіх працівників відділення.Так тримати!!!

олег

порадьте хто небуть хорошого уролога,який проведе хороше обстеження.

Володимир

Щиро вдячні судинному хірургу Мельнику Ігорю Ярославовичу, дякуємо за маму

таня

Соломчак працюе ще хірургом напишіть хтось чи йому можна довіряти своє здоровя?

таня

Хто лікував геморой у Соломчака П В .

андрій

Він уролог.

Оксана

Доброго дня! Порадите дійсно нормального не на гроші лікаря гінеколог-ендокринології.Буду вдячна.

андрій

У Львові є приватна клініка "Інтерсоно" з дуже копетентними лікарями.

Ницюк

Щиро вдячні ХРУНИКУ АНАТОЛІЮ ДМИТРОВИЧУ за встановлення істинного діагнозу (хронічний калькульозний панкреатит, вірсунголітіаз), якому ми спершу не повірили і поїхали на консультацію до Києва, де його підтвердили і порадили "триматися" свого лікаря, що ми і зробили. В хірургічному відділенні мені було вдало зроблено операцію і я забув про більшість своїх проблем зі здоровям.

Liliya

В продовження попереднього повідомлення хочу теж "подякувати" за таке ж хамство і некомпетентність лікарю невропатологу Пожидаєву.
Шановні доктори з великої букви!
Де ж ваша клятва Гіпократа,якщо ви елементарно хамите жінці, замість того щоб поцікавитись алгоритмом роботи зі страховою компанією, з якою укладаєтете угоду на обслуговування людей.
Якщо не можете - не беріться!

Liliya

Шановні відвідувачі! Не можу змовчати про хамську поведінку заступника головного лікаря з поліклінічної роботи Малюхи Володимира Олександровича по відношенню до моєї мами, яка звернулася в лікарню отримати допомогу по страховому полісу. Невже в цій лікарні обслуговують тільки за "кеш" в кишеню і ніякох тобі цивілізації. А всі ми хочемо в Європу!

Славік

Що ви можете сказати про Витвицького Олега Михайловича, хороший він спеціаліст в своїй справі. Мені отрібно робити складну операції, незнаю чи варто щоб він робив, чи домовлятися з іншим лікарем.

світлана

порадьте доброго проктолога-хірурга з обласної лікарні

андрій

Петрина

алла

потрібно зробити операцію по видаленню катаракти .порадьте будь ласка хорошого спеціаліста

Іра

порадьте хорошого лікаря з щелепно лецивої хірургії

філософ

гвоздик ігор миронович хороший спеціаліст

Ірина

Порадьте будь-ласка хорошого алерголога...

Артур

Привіт всім ) перше що я вам не рекомендую звертатися до ЛОР лікаря!!!!! в мене був гайморит (складний) пішов до лора (була старша жінка, думаю вона досвід вже має , так що вилікує.) я сказав що мене турбує і.т.д.. вона сказала що мені вже нічого не поможе, треба робити прокол... добре що я цей прокол не зробив, тому що цей лор хотіла мені пробивати здорову гайморову, тому що вона не зрозуміла де права а де ліва сторона ЛІКАР ТАКИХ ПОМИЛОК НЕ ПОВИНЕН ДОПУСКАТИ!!!! ідіть в приватні клініки!!

Роман

Давайте проаналізуємо, хто працює в приватних клініках. В основному молодняк до 35-ти років. Сам власник швидш за все і 30-ти не має. Звідки у цих людей досвід для лікування. Невже приватні медцентри настільки переповнені, щоб там набратись досвіду. Це в основному колишні студенти за яких навчання "вирішували" не бідні батьки. Батьки ж їм і облаштували надзвичайну "надсучасну клініку", яка рясніє модними гаслами багатьох сфер діагностики і лікування. Яке лікування там проводиться? Та ніяке. Просто збирають касу. Перш за все цікавтесь хто керівник чи власник такої установи. Якщо це поважна і шанована людина за 45 років і встигла попрацювати в державних клініках під наглядом досвідчених колег, тоді можна чекати позитивного ефекту від лікування. Не віддавайте себе під експеримент студентам, котрі без грошей батьків не могли і інтернатуру закінчити.

Ольга

Ганьба лікарю неврологу Пожидаєву .Коли до нього приходила з направленням від сільського лікаря "енцефалопатія",він тупо писав свій діагноз"шийна невралгія","остеохандроз" що завгодно тільки не правдивий діагноз і назначав своє лікування.Тепер той "остеохондроз" він пише як дисциркуляторна енцефалопатія 2 стадії.Тоді.ще рік тому можна було призупинити прогресування ,вилікуватись,тепер вже лікування марне.Якби лікарів судили за такі дії ,можливо хворих би поменшало.Бажаю лікарюПожидаєву потрапити в руки такому ж "спеціалісту".Люди не вірте йому ,обійдіть принаймі з десять лікарів,може на 1 доброго потрапите.

ПАЦІЄНТИ

Дякуємо за ввічлевість, чуйність, і добре відношення до людей - старшому рентгенлаборанту - Ігорю Адольфовичу.

Дьолог Світлана Іванівна

Дуже гарно дякую Поповичу Василю Івановичу та Кудерській Ніні Миколаївні.Це лікарі від бога а насамперед чудові люди тепер таких мало

1111

чому у вашій лікарні за багатозрізову компютерну томографію беруть по 1000 гр за обстеження ,коли томограф держава дала

Житель

Не лікарня, а машина для викачування грошей з пацієнтів. Без грошей ніхто на тебе навіть не подивиться. Діагноз без направлення в приватні центри поставити не можуть. Жах!

правда

При в"їзді на вокзал Пасічної зліва в будові жовтого кольору на 1 поверсі є аналогічний МРТ як в обл лікарні за 700грн.Лікуватись в обл лікарні дуже й дуже дорого,хоча більшість лікарів поліклініки не вміють поставити діагноз на початку хвороби,коли можна ще вилікуватись,це буває в неврології.Хворий добре оббивши пороги їхньої лікарні і не отримавши належне лікавання ,потрапляє туди вже в кризовому стані,коли хвороба починає різко прогресувати і вже наслідкі незворотні.Таке лікування в цій лікарні є норма.

пацієнт

Порадьте доброго лікаря в судинній неврології,лікуюсь від дисциркуляторної енцефалопатії в стадії декомпенсції( постійний венозний застій.хронічний набрях мозку).Пролікувавшись в даному відділі покращень не було,лікарка вперто цинічно запевнює ,що все окей,а те що вас щосьтам болить ,такого бути не може,хоча дані обстежень(венозний застій ,венозна гіпертензія мозку,високий черепний тиск,венозна енцефалопатія)

Ярослава

Коцкович Ігор Іванович зробив мені операцію на грижу хребта після чого проблем з хребтом не маю. Рекомендую всім даного лікаря.