Головна

Поліклініка

Зав. відділенням - Малюха Володимир Олександрович

Консультативне поліклінічне відділення є структурним підрозділом облклінлікарні.

В КП надається консультативна допомога по 27 спеціальностям.

Очолює роботу консультативної поліклініки з 1990 року заступник головного лікаря облклінлікарні по поліклінічній роботі Малюха Володимир Олександрович.

В консультативній поліклініці функціонують:

  • ендокринологічне диспансерне відділення.
  • центр клінічної імунології,
  • спеціалізовані ендоскопічний,
  • сурдологічний кабінети.

Консультативний прийом проводиться як штатними лікарями КП так і клінічними ординаторами стаціонарних відділень, обласними позаштатними фахівцями Управління охорони здоровя ОДА. Та кафедральними працівниками Івано-Фроанківського державного національного університету. Щорічно в КП звертаються біля 100 тисяч хворих . Основними функціями КП-є надання рекомендацій по лікуванню хворих . Відбір хворих для лікування в стаціонарних відділеннях облклінлікарні та в спеціалізованих медичниз закладах України.

В консультативній поліклініці створено координаційний кабінет по роботі із страховими компаніями. Між облклінлікарнею і страховими компаніями вже біля 10 років існують договірні відносини в частині медичного обслуговування клієнтів страхових компаній.

На даний час існує співпраця із страховими компаніями: Іного-Україна, Альфа-асистанс, Кредо-Класик, Провідна, Альянс, Дженерал Гарант, Галицька.

В консультативній поліклініці працюють багаточисельні лікарські медичні комісії: по проведенню медичних оглядів працівників які працюють в сфері примінення приладів із іонізуючим випроміненням, для притендентів для роботи на керівних посадах держадміністрацій, для виїзжаючих за кордон, для претендентів і водіїв автотранспортних засобів, в дозвільну систему УВС.